НАШІ ПОСЛУГИ


Завантажити

Ліцензія на M.E.Doc
та сертифікати УСЦ

   Введіть код ЕДРПОУ

Оновлення M.E.Doc

версія 10.00.154

Наші партнери 

Довідкова -
інформаційний сайтВасильков.INFOЮридична регіональна колегія

Погода 

Курс валют

Курс долара

Головна / Каталог послуг / Програмне забезпечення / Електронний цифровий підпис АЦСК "УСЦ"

Електронний цифровий підпис

Порядок отримання Прайс-лист ТОВ “УСЦ” Довідка

Порядок отримання ЕЦП в ТОВ “УСЦ”

1. Сплатити рахунок (необхідно обов’язково вказати в призначенні платежу префікс рахунку ЖРЖ).

Рахунок можливо отримати

2. Звернутися до нас для отримання сертифікатів ЕЦП та надати наступні документи (Будь ласка уважно прочитайте перелік та порядок оформлення документів. У разі порушення в оформленні документів ЕЦП не видається):
 

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ СЕРТИФІКАТУ ВІДКРИТОГО КЛЮЧА ЕЛЕКТРОННО-ЦИФРОВОГО ПІДПИСУ

                     ДЛЯ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ ДЛЯ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ - ПІДПРИЄМЦЯ  

ДЛЯ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

2.1. Оригинал статуту юридичної особи (тільки для ознайомлення).
2.2. Копія свідоцтва про держреєстрацію або виписку з ЄДР(якщо реєстрація відбулася після 07.05.2011р.), а для філій довідку зі статистики, завірену підписом директора “З оригіналом згідно” і печаткою установи.
2.3. Документи, які підтверджують повноваження керівника та бухгалтера (наказ про прийняття на роботу, протокол зборів тощо), завірені підписом керівника “З оригіналом згідно” і печаткою установи.
2.4. Копія паспорта 1 - 6 сторінки (прописку непотрібно), завірені підписом посадової особи (кожен свої) “З оригіналом згідно” та підписом власника паспорту. Обов`язково наявність нових фотокарток у 25 та 45 років при досягнені цього віку (приймаються тільки якісні копії паспортів: чіткі фото та читабельний текст).
2.5. Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, завірену підписом посадової особи (кожен свою) “З оригіналом згідно” та підписом власника ідентифікаційного номера (приймаються тільки якісні копії: чіткі та читабельні).
У разі, якщо керівник або бухгалтер не мають можливості з”явитися особисто для отримання ЕЦП, до комплекту документів повинні додаватись доручення затвердженого зразку (отримати бланк можливо за посиланням Доручення), а також оригинал та копія паспорта довіреної особи, завірена підписом довіреної особи “З оригіналом згідно” і печаткою установи .
2.6. Картку приєднання до договору про надання послуг ЕЦП, завірену підписом керівника і печаткою установи. Картку приєднання можна завантажити ТУТ, створити за допомогою ПЗ “M.E.Doc” в меню “Звітність” - “Реєстр звітів” - “Файл” - “Створити” та через пошук знайти, створити та роздрокувати бланк з кодом Z0100203 або заповнити в нас в офісі (в такому разі Вам бажано мати при собі печатку установи).
2.7. Копiю свiдоцтва платника ПДВ (за наявнiстю)
2.8. Заявку на отримання сертифікатів ЕЦП. Ви можете створити заявки в нас в офісі або самостійно. Для цього ознайомтесь з відеоінструкцією по створенню заявок, яка знаходидиться ТУТ або у ПЗ “M.E.Doc” меню - “Адміністрування” - “Сертифікати” - “Довідка” - “Відео” - “Як створити заявку на сертифікат”.

Увага! Важливо.
Підпис посадової особи повинен збігатися з підписом в його паспорті. Копії документів повинні бути якісними та без виправлень. Якщо копії документів створені на обох сторінках аркуша (або дві на 1 сторінці), необхідно завіряти кожну копію окремо.

 

3. При отриманні сертифікатів ЕЦП бажано мати:
-печатку установи;
-документ про сплату рахунку (печатка банку не обов’язкова) -платіжне доручення;

Деталі за телефонами (04571) 9-29-02, (067) 444-03-23
 

Відеоінструкція по по створенню заявок на сертифікати электроного цифрового підпису

 

УВАГА!!! Змінено порядок заповнення заявок на формування посилених сертифікатів ЕЦП.
Ознайомитись з прикладами заявок Ви можете ТУТ.

 

Довідки за телефонами (04571) 9-29-02, (067) 444-03-23

Заощаджуйте час і кошти - Ми працюємо для Вас!