НАШІ ПОСЛУГИ 


Завантажити

Ліцензія на M.E.Doc
та сертифікати УСЦ

   Введіть код ЕДРПОУ

Оновлення M.E.Doc

версія 10.00.154

Наші партнери 

Довідкова -
інформаційний сайтВасильков.INFOЮридична регіональна колегія

Погода 

Курс валют

Курс долара

   ТОВ "Грандвесткомпані" створене в 2011 році, командою енергійних, кваліфікованих спеціалістів.

   Ми маємо досвідчений штат бухгалтерів, економістів, юристів, адвокатів, аудиторів, спеціалістів з інформаційних технологій.

   Наші спеціалісти нададуть допомогу у вирішенні питань, що зазвичай виникають у процесі роботи підприємств та підприємців, до створення підприємницької діяльності або при її ліквідації, ведення бухгалтерського обліку, подання звітності до податкової інспекції, пенсійного фонду, ФССБ, ФССНВ, ФСС ТВП та ін фондів та контролюючих органів.

   Нашим кредом є чесність, професійність, зручність, порядність для подальшої співпраці з Вами.

   Одним з основних напрямків діяльності нашої компанії є реєстрація фізичних осіб і реєстрація підприємств різних організаційно-правових форм -ТОВ, ПП, СПД (ФОП), а також ліквідація ФОП, ТОВ, ПП. Реєстрація юридичних осіб, тобто реєстрація ТОВ у місті Василькові та Васильківському район,і реєстрація ПП, ТОВ  проводиться всього за 7- 10 робочих днів. Також можливо окремо виготовити печатку, підготувати документи для реєстрації, підготувати статут, договір та надати інші індивідуальні юридичні послуги в залежності від Ваших потреб. Наші спеціалісти можуть приїхати безпосередньо до Вас, що значно зекономить дорогоцінний час та прискорить саму процедуру реєстрації ТОВ, ПП, СПД (ФОП), ліквідації, виготовлення печатки чи інших послуг. За роки роботи нашої компанії постійних клієнтів збільшується - а це є ознакою надійності, стабільності і підтверджує рівень кваліфікації працівників. Ми щиро раді партнерству. Вам не доведеться перечитувати ряд законів, положень, інструкцій. Для правильного рішення – варто просто звернутися за порадою до наших юристів.

   Фахівці в нашій компанії компетентні у всіх питаннях підприємницької діяльності й завжди допоможуть з вибором системи оподаткування, організаційно-правової форми. Якщо Ви вже зареєструвалися, але не знаєте як вести бухгалтерію чи просто не маєте часу – наші бухгалтери допоможуть у цьому і будьте певні – під час перевірки контролюючими органами Ви будете спати спокійно. Потурбуйтеся про майбутнє вже сьогодні! Не варто займатися всім одразу, зосередьтеся на отриманні прибутку, а решту довірте нам.

   Ми також пропонуємо Вам продаж ліцензійного програмного забезпечення для успішного ведення Вашого бізнесу. Наша компанія є офіційним представником компанії ТОВ "БЕСТ" з продажу ліцензійного програмного забезпечення “М.Е.DOC”, компанії “1C” з продажу ліцензійного програмного забезпечення “1C-Бухгалтерія” та інших продуктів компанії “1C”.

   Ми є офіційним представником акредитованого центру сертифікації ключів ТОВ “Український сертифікаційний центр”. Ми Вам допоможемо в генеруванні особистих ключів і формуванні заявок на здобуття Сертифікатів відкритих ключів, доставимо комплект документів і заявок на Сертифікацію відкритих ключів в реєстраційний центр ТОВ "УСЦ".

   Допоможемо в налаштуванні ПК “М.Е.DOC”, "1С", Windows та обслуговування користувачів системи, налаштуємо Ваш персональний комп'ютер на 100% віддачу, налаштуємо мережеву роботу системи, відновимо працездатність будь-якого комп'ютера та оргтехніки;

   Заощаджуйте час і кошти - Ми працюємо для Вас!